Web Tasarım

Web Tasarım

     Firmanızı dijital ortama aktararak marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Web tasarım hizmetleri verirken firmanızın kurumsal kimliğini baştan oluşturarak markanıza özel web tasarım oluşturuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz.Konusunda uzman kadromuz ile görsel web siteleri yapıyoruz. İnovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz.

     Web tasarım çalışması sonrası ortaya çıkan web siteleri, internette vakit geçiren kullanıcı sayısının artması ile ciddi anlamda bir tanıtım aracı olmuştur. Kaliteli bir web tasarım firmanızın prestijini artıracaktır. Web sitelerinde firmalar; ürünlerin teknik özelliklerini ve fiyatlarını, resimlerini, videolarını rahatlıkla yayınlayabilir. Bu hizmet ile potansiyel müşterilerini doğrudan bilgilendirebiliyor ve geniş kitlelere rahatlıkla ulaşabiliyor. Potansiyel müşterilerine daha hızlı ulaşma şansını yakalıyor.

     İnternette çok geniş bir müşteri kitlesine satış yapma şansını yakalarsınız. UST Yazılım olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizi rakiplerinden her zaman bir adım önde tutmanın gururunu yaşıyoruz.

     Web tasarım hizmetleri verirken müşterilerimize çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunuyoruz. Web hizmeti verirken kurum ve kuruluşların ,tüzel ve bireysel kişilerin internet teknolojilerinden fayda elde edebilecekleri web siteleri hazırlıyoruz. Amacımız tasarım kalitesi yüksek ve teknik altyapısı güçlü hedeflenen amaca hizmet eden web siteleri yapmak. Web sitelerini yaparken Seo (Arama Motoru Optimizasyonu ) konusuna dikkat ediyoruz. Sitelerin iç Seo ve dış Seo ayarlarını yapıyoruz. Arama motorlarında yükselmeniz böylece kolaylaşıyor.

     Kurumsal Web Tasarım kullanıcılarının profesyonel firmalar hakkında net fikir sahibi olduğu en önemli sunum aracıdır. Mobil uyum, seo altyapısı, yönetim paneli gibi yeni nesil teknolojik uygulamalarla kodlanan web tasarımları firmaların ticari kazançlarını doğrudan etkiliyor. Kurumsal web siteleri yapım aşamasından sonra en önemli kısmı teknik destekdir. UST Yazılım uzman ekibiyle değerli müşterilerine kurumsal web tasarım çözümleri sunmaktadır. Anahtar teslim çalışıp müşterilerimizi kendimize mecbur bırakmadan memnuniyet sağlayarak kesintisiz bir birliktelik sağlayıp müşterilerimizin ticari kazançlarını arttırmaktayız.


Web Tasarım Yaptırmak Ne Kazandırır ?

  • Coğrafi uzaklıkları uzaklığın önemini ortadan kaldırır ve müşteri sayısını artırır.
  • Firma için olumlu bir imaj oluşturur.
  • Tenilikleri ve duyuruları müşterileri ile paylaşabilir.
  • Basılı materyallere harcadıkları bütçeyi ciddi oranda düşürürler.
  • E-ticaret siteleri 7/24 sitenin açık olması sayesinde her zaman para kazanır.
  • Satışlarınızı kısa sürede artırabilirsiniz.
  • Arama motorlarında bulanabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.