Sektörel Yazılım

Sektörel Yazılım

     Sektörel Yazılım yaparak sektörünüze ait terimlerle ve firmanızın ihtiyaçlarınıza uygun benzersiz projeler üretiyoruz. Sektörel Yazılım doğrultusunda geliştirilen, firmanızın standartlarına uygun şekilde uyarlanan ve standart paket programlarda bulunmayan yada genel kullanıma uygun olup size uygun olmayan teknik detaylarla sizleri meşgul etmiyoruz. Birebir sektör içerisinde geliştirilen projelerimizle sizi daha iyi anlıyor ve hızlı çözümler üretiyoruz.

     Paket programlarda bulunan sektörünüze ve işletmenize uygun olmayan modüller sektörel yazılım da bulunmadığından fiyat açısından avantajlıdır. Esnek yapıya uygun tasarlandığından şirketinizin ihtiyaçlarına ve alışkanlıklarınıza göre uyarlanabilir.Sektörel Yazılım, iş akışlarınızı ve raporlamalarınızı operatör dinamik raporlama (ODR) sistemi ile kendinize özgü bir biçimde almanız karar verme sürecinizi kısaltır, kalite ve karlılık sağlar.

     Sektörel Yazılım faydalarından bir diğerdide, işletmenize yeni katılan personelin müşterilerinize ve standarlarınıza adapte olmadan kısa bir süre içinde sadece yazılım eğitimi alarak en doğru şekilde işleyişinizi kontrol etmesini sağlar bu şekilde işletmenizin personele olan bağımlılığı azalır ve zamandan tasarruf etmeniz sağlanır. Sürekli ve etkin kontrol ile sistemin işleyişi kontrol altında tutulur.n her zaman bir adım önde tutmanın gururunu yaşıyoruz.

Sektörel yazılım sürecini 4 ana başlık altında tamamlamaktadır.

  • Birinci aşamada işletmenin iç süreçleri analiz edilerek geliştirilecek yazılımın işletmenin hangi ihtiyaçlarını karşılayacağı belirlenir.
  • İkinci aşamada işletmenin türüne göre yazılım içindeki teklif, sipariş, planlama gibi adımlar tamamlanarak üretim öncesi toplanan bilgiler standart hale getirilir. Bu aşama aynı zamanda işletmenin yazılım altyapısı ile üretim yapmaya alışma sürecidir.
  • Üçüncü aşama üretim aşamasıdır. Sipariş ve planlama kısımlarında toplanan bilgilerle üretim süreci harmanlanır. Üretim süreci aynı zamanda kurum içinde çalışan makine ve üretim bantlarından verilerin alındığı ve işlendiği süreçtir.
  • Son aşama üretilen malların stok ve sevkiyat süreçleri ile raporlama adımlarını kapsar. Bu aşamada işletmenin satış, planlama ve üretim verimliliğini arttırmak amacıyla departmanlara özel raporlar üretilir.